25-aastase staaZiga
transpordifirma
Erakapitalil põhinevale ettevõttele pandi alus 1990. aastal. Jupiter Plus AS seadis endale eesmärgiks pakkuda kaubaveoteenust Lääne- ja Ida-Euroopas, Skandinaavias, Baltikumis, Venemaal ning Ukrainas. Aja jooksul oleme oma tegevuspiirkonda märkimisväärselt laiendanud ning nüüd on meie piiriks vaid kliendi enda soovid.

Autoveod

Autoveod mistahes maailma riigist, kus on olemas teed! Prioriteetseted suunad: Ida- ja Lääne-Euroopa riigid, Skandinaavia ja Baltimaad, Lähis-Ida ja SRÜ riigid. Oma autopargis: tenthaagised ja poolhaagised mahuga 60-120 m3, samuti konteinerid ning külmutuskonteinerid. Tollivormistus, kindlustus, laondusteenused.

Laoteenused

Kaasaegne ladu pindalaga üle 10 000 m2 (s.h. 800 m2 aastaringse temp. 18°) võimaldab Teid hoiustada oma kaupa tollirežiimis. Kaup laos on kindlustatud summas 10 mln €. Meie meeskond kindlustab operatiivse ja kvaliteetse kauba käitlemise alustades kauba ladustamisest lõpetades selle kliendini toimetamisega.

Ekspedeerimine

Mõnikord ei ole võimalik Teie kaupa kohale toimetada kasutades vaid ühte transpordiliiki. Meie ülesanne on töötada välja võimalikult tõhus transpordiahel, et Teie kaup saaks kohale toimetatud ükskõik mis maailmanurgast optimaalse kiiruse ning hinnaga. Kauba säilitamise eest vastutame ka meie ja teeme seda uksest ukseni.

Ohtlike kaupade vedu (ADR)


Jupiter Plus AS on juba aastaid spetsialiseerunud ohtlike kaupade (ADR) kohaletoimetamisele. Selle aja jooksul on ettevõte tõestanud, et tegu on usaldusväärse partneriga, kes suudab tagada laia valiku kvaliteetseid teenuseid ohtlike kaupade veoks.
Osakonteinerveod (LCL)


Juhul, kui Teie poolt saadetava kauba kogus on nii väike, et seda eraldi autoveo või konteineriga saata ei oleks majanduslikult tõhus, siis tuleb Teile appi meie firma, kuna me tegeleme tükikaupade veoga.
Tootekataloog
Каталог товаров
Auhinnad ja tunnistused
Valuutakursid
EUR 1.0000
USD
SEK
RUB
 =