Kuidas kõik alguse sai...

Ammu on seljataha jäänud ajad, mil maailma eri nurkadest toimetasid kaupa kätte välismaised kaubakaravanid. Tänapäeva maailma märksõnadeks on progessiivne inseneriteadus, nanotehnoloogia areng, mobiilside ning satelliitnavigatsioon. Mandritevaheline kaugus on tänu sellele muutunud väiksemaks ning ükskõik, mis maailma paigus võib kohata erinevate maade tooteid.
Tee, mille läbib tarbija kauba kätte saamiseks (kodu – auto – toidupoe esine parkimisplats), on tuduvalt lihtsam, kui tee, mille läbib kaup enne letile jõudmist. Kuigi tehniline areng on tänapäeva ärimaailma äratundmatuseni muutnud, ei asenda kõrget professionaalsust ning vastutust oma tegevuse eest miski. Logistikavaldkonnas tegevate inimeste igapäevatöö hõlmab endas optimaalse marsruudi välja töötamist, vajalike dokumentide vormistamist, reguleeritud protsesside järgimist, teabevahetust ja koostööd vahetalitajatega. Samuti hõlmab see endas kauba konsolideerimist, käitlemist, asukoha jälgimist ning õigeaegset lõpptarbijani kohaletoimetamist. Kõik see on vaid lühike kirjeldus tehtavast tööst, kuid see on just see, mis aitab konkurentsis püsida.

Erakapitalil põhinevale ettevõttele pandi alus 1990. aastal. Jupiter Plus AS seadis endale eesmärgiks pakkuda kaubaveoteenust Lääne- ja Ida-Euroopas, Skandinaavias, Baltikumis, Venemaal ning Ukrainas. Aja jooksul oleme oma tegevuspiirkonda märkimisväärselt laiendanud ning nüüd on meie piiriks vaid kliendi enda soovid.

Kuid mitte ainult meie tegevuspiirkond ei ole laienenud. Kui 1990. aastal oli meie käsutuses vaid üks veok ning üüritoas paiknev kontor, siis tänu 20 aastale pidevale tööle elasime me üle kõik maailma kriisid, omandasime hindamatuid kogemusi ning suurendasime käivet, kusjuures mitte ainult finantskäivet. Praeguseks hetkeks on meil rohkem kui 50 transpordivahendit, mille seas on EURO 3 kuni EURO 5 klassi veokid, 60-120 kuupmeetrit mahuga haagised ja poolhaagised, konteinerveokid ning külmutusseadmetega varustatud veokid. Ladude kogupindala on rohkem kui 10000 ruutmeetrit ning need on kindlustatud 10 millionile eurole.

Suur osa meie juhtivtöötajaid ja veokijuhte on ettevõttes töötanud rohkem kui 10 aastat. Just tänu meie töötajate omavahelisele heale koostööle, operatiivsusele ja usaldusväärsele klienditeenindusele, on Jupiter Plus AS üks Baltikumi kiiremini arenevaid transpordifirmasid. Me pöörame suurt tähelepanu oma spetsialistide kõrge taseme säilitamisele nii transpordi- kui ekspedeerimisvallas. Meie ponnistusi on korduvalt tunnustanud ka sel alal pädevad organisatsioonid. 1997. ja 2007. aastal hinnati meid Äripäevas, mis on Eesti peamine majandusalane väljaanne, transpordiettevõtete TOP listis 3. ja 2. koha vääriliselt. Samuti saime me 2007. aastal Pärnu firmade üldarvestuses 4. koha ning 2008. aastal pälvisime Krediidiinfo majandusliku usaldusväärsuse tunnistuse Edukas Eesti Ettevõte reitinguga AA.

Meie klientideks on rohkem kui 100 erinevat ettevõtet, mis esindavaid erinevaid tööstuse harusid ning turu segmente. Kõigil neil on täielik ligipääs meie firma ressurssidele. Me tagame igale kliendile laias valikus teenuseid, individuaalse lähenemise, projektijuhi, kõrgetasemelise teeninduse ning alati head tulemused. Kaup tuleb õigeaegselt sihtkohta kohale toimetada ühes tükis ning kokku lepitud eelarvega. Meie eesmärk on panna klient end tundma ainulaadsena ning täielikult keskenduda ärile, unustades ära raskused, mis kaupade tarnimisega kaasnevad.

Meil oleks hea meel näha Teid oma klientide seas ning omalt poolt teeme me kõik, et olla Teie aja ja vahendite vääriline.

Tutvuge ka ülejäänud informatsiooniga saidil, et saada parem ülevaade meie teenuste kohta.